עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני הוא עיצוב עכשווי שכולל טרנדים וחידושים בינלאומיים, חומרי גלם איכותיים, קווים נקיים, שטחים פתוחים ועוד. במאמר זה נציג את כל הנקודות החשובות של העיצוב המודרני.

 

עיצוב מודרני

עיצוב מודרני ואופנה עכשווית הם היינו הך. עיצוב זה כולל קווים נקיים, סגנון מינימליסטי בו הרהיטים שימוקמו בבית יהיו רק הרהיטים הפונקציונאליים, הכלים החיוניים ורק אותם דברים מינימליסטיים שהכרחיים לדיירי הבית ולאירוח. תכנון של עיצוב פנים מודרני יכלול צבעים סולידיים בצבעים בהירים וגימור חלק של כל חלקי הבית. עיצוב פנים מודרני תמיד ידרוש תכנון מקדים ויד מקצועית של מעצב פנים בעל ניסיון בסגנון עיצוב זה.

 

עיצוב פנים מודרני – מינימליזם

חשוב לשכור את שירותיו של מעצב פנים שמכיר את הסגנון המודרני מינימליסטי טוב ויודע כיצד ליישם אותו הלכה למעשה בצורה הטובה ביותר. הדברים עליהם מעצב הפנים

  • חדשנות- מעצב הפנים חייב להכיר את כל הטרנדים בעולם עיצוב הפנים ולבחור את אותם דברים שמתאימים לסגנון העיצוב אותו הוא בחר לבית או לדירה אותה הוא מעצב.
  • חומרי גלם- המעצב תמיד יבחר חומרי גלם איכותיים ותמיד יוודא שהוא בוחר רק חומרים שמתאימים לאותו סגנון מודרניסטי מינימליסטי הייטק אותו הוא מתכנן לסגל לבית או לדירה. הנטייה בסגנון זה היא להשתמש בחומרים מתכתיים.
  • צבעים- הצבעים שמתאימים לסגנון עיצוב פנים מודרני הם בדרך כלל צבעים קרים ונקיים, כמו למשל צבע שחור, אפור, לבן וכסף. פעמים רבות נעשה שימוש בסגנון הצבע המבריק.
  • ריהוט- מעצבים רבים ששולטים בסגנון העיצוב המודרני מינימאלי בוחרים לכל חלל חדר רק את הריהוט החיוני לו ופעמים רבות הם בוחרים פריט ריהוט אחד  או פריט דקורטיבי אחד שמשתלב עם כל הדברים האחרים בחדר ומתווה לו את הקו הסגנוני. בנוסף, פעמים רבות הוא כולל ריהוט שאינו סימטרי או ריהוט בצורות גיאומטריות שונות (קווים ישרים).
  • חללים- הנטייה היא לחללים פתוחים, מוארים וגדולים.
  • חבוי- חלק מהעיצוב כולל שילוב של הרבה אלמנטים בצורה נסתרת, אם מדובר על הטלביזיה בסלון החוטים שלה, כיורים, גופי תאורה שונים ועוד.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות עיצוב מודרני? יוסי שאול, מעצב פנים בעל ניסיון רב, ישמח לענות על כל שאלה ולהגשים לכם חלום ולתכנן עיצוב בסגנון מודרני לביתכם.

השאירו את הפרטים שלכם באתר ונחזור אליכם בהקדם