1024 688 יוסי שאול מעצב פנים

עיצוב פנטהאוזים

למגורים בדירות גג יש יתרונות רבים. נראה כי יתרון גדול מאוד במגורים אלה מתבסס על כך שהדייר מקבל מעין עצמאות טוטאלית,  חוסר התלותיות בשכנים ויצירת סביבת מגורים נפרדת משאר חלקי הבניין. כך למשל, כשגרים בדירות גג ניתן לבצע מספר רב של פעולות שלא היה ניתן לעשות בדירה מסוג אחר, כגון: בישול בשיטות גריל בחוץ, שמיעת מוזיקה רועשת וכן הצבת אביזרים אקסקלוסיביים. במגורים בדירות גג המרחב הפוטנציאלי הוא גדול יותר. אפשרויות העיצוב מגוונות, ושכירת מעצבי פנים איכותיים המיומנים בתחום זה מאפשרת, בסופו של דבר, איכות חיים טובה יותר. בשנים האחרונות, נעשו מגורים בדירות מסוג זה למבוקשים במיוחד – ועל כן חלו תמורות גם בתחום עיצוב הפנים אשר מתייעל כל העת ומספק פתרונות יצירתיים ללקוחות ב עיצוב פנטהאוזים ודירות גג.

למגורים בדירות גג יש יתרונות בהסדר של המעמד החברתי של האדם וכן בשווי הנכס עצמו.

דירות גג, לרוב, יקרות יותר מאשר דירות מסוג אחר בבניין מגורים. למגורים בדירות גג קיימת יוקרתיות שלא ניתן להתעלם ממנה, שכן מרחב המגורים מאפשר תמרון טוב יותר של כלל האפשרויות שעומדות בפני הדיירים. כמו כן, שווי הנכס עצמו מספק לדיירים אפשרויות רבות להיכנס לתחום הנדל"ן ולקבל סכומים נאים עבור דירתם.

 

באיזה שלב יש לשלב את מעצב הפנים?

מובן כי עוד בשלב תכנון הבנייה של דירת הגג, רצוי לשלב את עבודתו של מעצב הפנים (על מנת לתכנן את אופייה של דירת הגג וכן תכנן תכנית לשילוב כלל האביזרים שהוא עתיד להכיל). יוסי שאול נחשב למעצב פנים מנוסה אשר מתמקד בעיצוב חדשני ביותר של דירות גג. דירות שאותן עיצב מתבלטות על פני דירות אחרות באזור, ואין ספק כי מקצועיותו מעלה את ערכה של הדירה בצורה ניכרת. יוסי שאול דואג ליצירת סביבת מגורים מהנה ומיוחדת, ולא מתפשר בשום שלב על איכות העבודה. פרסומו של יוסי שאול במדיה והכרת עבודותיו על-ידי מיטב בעלי המקצוע בתחום – מבססים את מעמדו כאחד ממעצבי הפנים האיכותיים ביותר וככזה שחייבים לשכור את שירותיו על מנת לקבל את בית החלומות שתמיד חלמתם עליו.

נגישות