1024 683 יוסי שאול מעצב פנים

עיצוב משרדים

עיצוב משרדים

עיצוב משרדים הייטק

חללי העבודה החדשניים ביותר הם לעתים קרובות ביטויים של חברות העומדות מאחוריהן. אחרי הכל, יזמים מצליחים מכירים בערך של משרד חדשני, וינקטו באמצעים כדי לצייד את הצוות שלהם בכל מה שהם צריכים כדי להשיג יתרון על פני התחרות. הבעיה שחברות רבות מתמודדות איתן כאשר הן מתמודדות עם עיצוב משרדים הייטק היא שהם אינן יודעות מאיפה להתחיל. ואכן, זו יכולה להיות משימה מרתיעה לנסות לדמיין מחדש מרחב עבודה מאפס.

במאמר זה נסקור את נקודות המפתח שיש לקחת בחשבון בעת ​​עיצוב משרדים הייטק, וכן נספק המלצות ספציפיות.

אז על מנת לספק לכם רעיונות, הנה שלושה טיפים עבור עיצוב משרדים הייטק.

עברו לניידות

עובדים בענף ההייטק הינם גמישים יותר ונוח להם לעבוד במכשירים ניידים כמו מחשבים ניידים, אייפדים או אפילו הטלפונים שלהם. למעשה, הרעיון שעובדים צריכים להיות קשורים לשולחנותיהם במשך שמונה שעות הוא במקרה הטוב מיושן ובמקרה הרע מטופש. במקום לנסות להגביל את העובדים שלכם, כדאי במקום זאת להתמקד בעיצוב משרדי פתוח המאפשר לעובדים לנוע בחופשיות בכל השטח. תחשבו על זה ככה: יש להם כלים לבצע את העבודה כבר. כל שעליכם לעשות הוא לתת להם את החופש לעשות זאת.

שיתופי פעולה קטנים עושים הבדל גדול

אם אתם רוצים להגדיל את התפוקה ברחבי המשרד, מחקרים מצביעים על כך שאתם צריכים להגביר את רמות שיתוף הפעולה שלכם. זה הגיוני ברמה די בסיסית, באמת. עבודה לבד מול מסך יכולה להיות מורמלית; באופן דומה, קיום פגישות גדולות עם עשרה אנשי צוות או יותר עשוי להישמע רעיון טוב על הנייר. אף על פי שפגישות אלה נושאות לעתים קרובות פחות פירות ממה שאתם יכולים לדמיין. המשחק הטוב ביותר הוא לעתים קרובות פיצול ההבדל ויצירת הזדמנויות שיתוף פעולה קטנות בתוך שטח המשרד שלכם. בעת עיצוב משרדים הייטק

קחו בחשבון תכנון חדרים, שולחנות עבודה וחללים לאירוח קבוצה קטנה (שניים או שלושה)אשר יאפשרו לצוות שלכם לקבל את המשוב ואת האינטראקציה עם אחרים שהם זקוקים לו, מבלי לוותר על הרבה זמן ואנרגיה שפגישות מובנות דורשות.

עיצוב חדשני

למשרדי חברות רבים יש תחושה דומה להם; לכולם יש את אותה הטכנולוגיה, אותם מכשירים, אותם כלים, (באופן וירטואלי) והם חולקים את אותה פריסה. אז איך תוכלו להפוך את המשרד שלכם למקום מרגש יותר שימשוך אליו כישרונות ולקוחות חדשים? התשובה הקצרה היא ליצור אווירה בניגוד למתחרים שלכם. עיצוב משרדי הייטק מתקדם אומר שיותר ויותר חברות מעבירות את מקומות העבודה שלהן כדי להידמות לבתים או למגורים. שילוב חדרי משחק, רהיטים חדשניים ויצירות אמנות יאפשרו לאנשי הצוות שלך לדעת שהם לא עובדים בסך הכל במשרד, אלא במקום מיוחד עם סביבה מיוחדת.

בעת עיצוב משרדים הייטק, השתמשו באסטרטגיות פשוטות אך יעילות אלה כדי לראות צוות מרוצה יותר, ופרודוקטיביות גבוהה יותר. בנוסף, השקעה בעיצוב משרד ההיי טק שלכם תאפשר לכם למנף את החלל ככלי מיתוג וגיוס, אשר יעזור לכם למשוך כישרונות מובילים.

נגישות