819 1024 יוסי שאול מעצב פנים

מעצב מטבחים

כל הסיבות שלמטבח שלכם מגיע מעצב מטבחים

כיום ידוע לכל שהמטבח הוא לב הבית ועל כן רק רצוי שהוא יהיה נוח, מזמין ומרחיב את הלב, וכיוון שקיימות כ"כ הרבה בחירות שיש לקבל וכיוון שהשוק מוצף בחלופות עיצוביות, יש לדעת לעצור, להבין מה רצוי (ומה אפשרי), ומהנקודה הזו לצאת לדרך אל עבר מטבח שלא רק יעורר השראה להכין מנה חדשה, אלא גם שישתלב היטב עם העיצוב הכולל של הבית, שירגש בכול פעם מחדש ושיעניק אינספור פתרונות ממוקדים עבור אינספור פעולות שסביבת המטבח מייצרת, וכיוון שלא כולנו נולדנו עם חוש עיצובי וכיוון שלא כולנו מכירים אלו אופציות עולם העיצוב יודע להציע, תמיד טוב לפנות למעצב מטבחים, על מנת שזה ייקח את כל הדגשים, השאיפות והצרכים ויחבר אותם ביחד לכדי מטבח ייחודי, איכותי, מרהיב וכמובן פרקטי.

הצצה לתוך הנשמה

גם אם ניקח מאה אנשים שאוהבים את הסגנון הכפרי, עדיין אמורים לקבל 100 מטבחים שונים לגמרי, כי מטבח הוא הרבה ומעבר לסגנון עיצובי. מטבח צריך להעניק תשובה ממוקדת לתרחישי העבודה, לגילאים של בני הבית ולתקציב תקרה, ומטבח אמור לייצר מראה שמתכתב עם נוסטלגיה אישית, עם לוחות השראה מרגשים ועם פריטים קטנים שעבור אנשים שונים מייצרים הבדל משמעותי. אי לכך בעולם המטבחים אין זה נכון לעשות "העתק הדבק", אלא ממש כפי שמטבח הוא הנשמה של הבית, כך עיצוב מטבחים צריך להעניק הצצה לנשמה של דיירי הבית.

התייחסות מקיפה

מעצב פנים מתייחס לא רק להעדפות, בעיות קיימות, מיקומים ייעודיים, צבעים, טקסטורה ופרזול, אלא בין היתר הוא גם מתייחס לנתונים האישיים של בני הבית. כך למשל אם הלקוחות הם יחסית גבוהים, הוא ישקול להגביה במעט את משטח העבודה, או אם ללקוחות ילדים שובבים, הוא ישקול להעניק מענה אחסון מוגן עבור פריטים מסוכנים או שבירים. בנוסף, מעצב פנים יסייע ללקוחות להבין מה הם רוצים, ולו באמצעות הפנייה למקורות השראה ובאמצעות מערך שאלות שמתייחס להתנהלות היומיומית במטבח.

מעבר לחומריות חלוקה וטקסטורה

שירותי עיצוב מטבח מצריכים להכיר את סך האופציות שקיימות ומצריכים לדעת לנהל הליך בחירה מושכל. בנוסף, השירות צריך להציע ללקוח מספר סקיצות וכמובן לדייק את זו שאליה הלקוח הכי מתחבר, וזאת בכדי לאפשר להבין בזמן מה לא עובד ומצריך שינוי כזה או אחר.

עלות מעצב מטבחים

חשוב להכיר בכך ששירותי מעצב פנים עולים כסף, אך בו זמנית הם גם חוסכים, וזאת כיוון שמעצב יודע להציע חלופות טובות ולעיתים גם יותר זולות, ולו כיוון שהוא אינו מושפע מעלות הפרויקט. כמו כן, המעצב מכיר מגוון חומרים חלופיים, יודע להציע פתרונות שמושתתים על הריהוט הקיים, בקיא במגוון פתרונות שעוקפים אמצעים יקרים, מבין אלו מוצרי חשמל מצדיקים את המחיר הגבוה וכדומה.

יוצאים לדרך

אז אם גם אתם מבקשים מטבח שירגש אתכם, שיהיה נוח ושיתאים במדויק לכל השיגעונות והדגשים האישיים, פנו בהקדם למעצב מטבחים שמחזיק בתיק עבודות שמדבר אליכם. מה עוד? אל תשכחו ליהנות מהתהליך!

 

 

נגישות