1024 845 יוסי שאול מעצב פנים

כל מה שרציתם לדעת על עיצוב פנים של דירות

אחרי שנים שבהן שילמתם שכירות קניתם לעצמכם סוף סוף דירה? אם כך, ברור מדוע אתם מתרגשים לעבור לגור בה, אך רגע לפני שאתם עושים את הצעד כדאי יהיה לחשוב גם על העיצוב שלה. עיצוב פנים דירות זה מסוג אותם הדברים שאם לא משקיעים בהם בהתחלה, כלומר עוד לפני שנכנסים לגור בדירה החדשה, אח"כ מאוד קשה להשקיע בהם. לכן אני מציע לכם לחשוב על העיצוב הדרוש לכם עוד היום, לבחור את הסגנון שיוכל להתאים לכם ולהתחיל לרכוש כבר עכשיו את כל הרהיטים שיעצבו וישמשו אתכם בדירתכם החדשה.

נצלו את מלוא הפוטנציאל של הדירה

אנשים שלא באמת משקיעים בצורה רצינית בעיצוב הדירה שלהם הרבה פעמים מתלוננים אח"כ שאין ניצול מלא של כל השטח. לכן, אם אתם רוצים להימנע מהטעות הזאת, כדאי יהיה לתכנן מראש את עיצוב הדירה. בבואנו לדבר על עיצוב פנים דירות אנחנו רואים שצריך לשים לב לשאלות כמו:

  • לאיזו מטרה צריך לשמש כל חלל
  • מאיזה כיוונים מגיע אור השמש ומאיר את הדירה, האם נדרשים חלונות מבודדים?
  • האם יש אלמנטים שונים שתוכלו לשלב בעיצוב הדירה לצורך חיסון באנרגיה
  • האם יש צבעים מסוימים ומרקמים שימצאו חן בעיניכם יותר בעיצוב הדירה

 

ככל שתענו בצורה ברורה ומפורטת יותר על כל השאלות הללו, כך ניתן יהיה לעצב את המקום יותר לטעמכם ותוך ניצול מלוא הפוטנציאל של כל חלל וחלל בדירה.

תנו לי ללוות אתכם לכל אורך הפרויקט

עיצוב פנים דירות, כמו עיצוב של בתים פרטיים, זה מסוג אותם הדברים שלא תמיד כדאי לעשות לב. אפילו אם אתם מתחברים לעולם העיצוב, קוראים על התחום הזה ונמשכים אליו, עדיין חסר לכם בוודאי הידע והניסיון. לכן אני מזמין אתכם להגיע למשרדי לפגישת היכרות, כי אין לי ספק שגם במקרה שלכם אוכל לנצח על פרויקט העיצוב לדירתכם. קוראים לי יוסי שאול, אני חי ונושם את עולם עיצוב הפנים מזה שנים, אז למה שלא תפנו אלי כבר עכשיו כדי שאוכל לעזור לכם? אתם תראו שביחד נוכל ליצור חללים מקסימים בכל פינה בדירה ואין ספק שלא תצטערו על ההשקעה החשובה הזאת בעיצוב הפנים של החלל שבו אתם חיים.

נגישות